Ana Sayfa
Akop Kantar
inHome Mobile
inHome Flats
İletişim
Yeni inHome Flats

-Tek tuş ile katınıza asansör çağrı.
-İstenmeyen bir durumda veya yardıma ihtiyacınız olduğunda Flats'in yeni 'Panik' bildirim sistemi ile Güvenlik Birimleri ve Bina Görevlisini anında uyarıp yardım almak mümkün.
-Elektrik şebekenizin istediğiniz kısımlarını veya (Buzdolabı gibi birimler hariç) tüm şebekenizi istediğiniz şekilde yönetin.
-Çağrı yönlendirme ve Telesekreter işlemleri Flats'in dahili taşınabilir diafon sistemindeki en yeni özelliklerden.
-Ayrıca Flats'de erken uyarı ve gelişmiş yeni entegre güvenlik sistemi de Flats'in yeni özelliklerinden sadece birkaçı.
Aydınlatma Kontrolü
Evinizin istediğiniz yerini istediğiniz an aktif edin.
Sipariş
İsteğinize göre özelleştirilen sipariş sistemi ile yüzlerce üründen istediğinizi saniyeler içinde sipariş edin.Siparişler dilerseniz site ortak marketine dilerseniz bina görevlisine gönderilir.
Mobil Kontrol
Aydınlatma, elektrik şebekesi, sipariş, güvenlik gibi sistemin bütün özelliklerini dilediğiniz an dilediğiniz yerde dünyanın dört bir yanından kontrol edin.
Maksimum Güvenlik

  inHome Flats'in gelişmiş güvenlik sistemini iki adımda kolayca aktif edin, güvenlik ihlali oluştuğunda "Site Güvenliği" ve "Bina Görevlisi"nin anında uyarılması ve müdahelesi mümkün.
  Ayrıca Flats, evinizde güvenlik ihlali algılandığında güvenlik birimleri müdahele edene kadar kısa süreli ortam videosu da kaydedecektir.

  Duman ve Gaz kaçağı gibi istenmeyen durumlarda da Flats, erken uyarı sistemi sayesinde hem iki yönlü ikaz ile (tablet bilgisayar üzerinden ve ilgili dedektör üzerinden) kullanıcılarını, hem de "Bina Görevlisi"ni uyaracaktır.
Bambaşka bir Diafon deneyimi.

  inHome Flats'in entegre diafon sistemi, evinizin neresinde olursanız olun; ister banyoda, yatak odanızda, salonda veya balkonda kahvenizi yudumlarken, diafonunuz yanıbaşınızda.

  Flats'in yeni diafonu ile, diafon aramalarınızı yönlendirme (seyahatiniz boyunca, diafon çağrılarınızı bina görevlisi veya komşunuza yönlendirebilirsiniz), seyahate çıkarken gelen misafirlerinize sesli mesaj bırakmak ve gelen misafirlerinizin de size video mesajı bırakması mümkün.
Ücretsiz Mesaj ve Bildirim.

  Komşularınızla ücretsiz mesajlaşın.Flats'in sunduğu ücretsiz mesaj uygulaması ile komşularınızla ücretsiz mesajlaşabilirsiniz.

  Üstelik bina yönetimi, Toplantı veya duyuruları ister istediği daireye isterse tüm dairelere gönderebilir, ayrıca aidat ve ortak kullanımla alakalı faturalar da dairelere mesaj olarak gönderilebilir.
Anlık Sipariş

  Yüzlerce ürün arasından istediğiniz ürünü istediğiniz miktarda ve istediğiniz anda sipariş edin.

  Bina veya site yapısınına göre siparişler ister "Bina Görevlisi" ister "Site Ortak Marketi"ne gönderilebilir.
UWESIS 2016 Katalog | yeni inHome Flats'in bütün özellikleri
Katalog İndir
© 2016 UWESIS | All Rights Reserved.